MAJDAN OFERTA DOM NA SPRZEDAŻ

24.02.2014

Kochasz luksus? Znudził Ci Cię miejski przepych? 100 tyś. euro za żyrandol to dla Ciebie standard? Lubisz grać w golfa? Jest okazja! Piękna rezydencja Meżyhiria (Międzygórze) teraz dostępna. Zobacz ofertę!

Pole golfowe, garaż pełen luksusowych aut i motocykli, przestrzenie ociekające złotem to wszystko czeka właśnie na Ciebie. Zaskocz znajomych i zamieszkaj w pałacu Janukowycza.

Obraz: MAJDAN OFERTA DOM NA SPRZEDAŻ
Image courtesy of marin / FreeDigitalPhotos.net

600-metrowy dom położony pod Kijowem w krainie mlekiem i miodem płynącej zwanej Ukrainą na terenie o powierzchni 135 hektarów w otoczeniu zieleni, sztucznych jezior i grot.

Dodatkowo do dyspozycji masz lądowisko dla helikopterów, korty tenisowe, salon spa, sady oraz cieplarnię pełną egzotycznych roślin.

Ta inwestycja to tylko początek spełniania Twoich kaprysów, bo nowe obiekty są już w budowie. Znudzony życiem możesz wybrać się np. na polowanie. Do dyspozycji tylko 35 tyś. hektarów, ale na początek to chyba nieźle? Jeśli to za mało do wyboru masz pałac na Krymie i luksusową daczę. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Masz dzieci? Dla nich też znajdzie się rozrywka w postaci prywatnego zoo, a w nim m.in. antylopy, świnie, strusie i pawie. Na tych starszych czeka zaś gigantyczna łódź.

Dodatkowo oferujemy wsparcie i doradztwo finansowe. Poprzedni właściciel zdeponował pieniądze na kontach w Liechtensteinie i Szwajcarii. Alternatywą może być Austria.

Nie przepuść tej okazji. Skorzystasz na tym nie tylko Ty, ale też Twoja rodzina. Syn poprzedniego właściciela został ósmym najbogatszym człowiekiem na Ukrainie. Na początek 500 mln euro, pasuje?

Cena wyjściowa do negocjacji. Pamiętaj jednak, że nie obejmuje ona opłat. Przykładowe kwoty za rachunki to 12 milionów dolarów.

Jeszcze dziś skontaktuj się z p. Janukowyczem jeśli wiesz gdzie jest albo odpowiedz na ofertę tutaj. 

Uwaga! Oferta jest ograniczona czasowo. Swoje zainteresowanie wyrazili już m.in. Władimir Putin, szejk Muhammad ibn Raszid Al Maktum i Dennis Rodman.

Śpiesz się! W przypadku braku dobrych ofert posiadłość zostanie przerobiona na Muzeum Korupcji.

Galeria zdjęć jest dostepna tutaj.