KIM JESTEM

Kim jestem

Podróżniczką, blogerką lifestylową, pasjonatką reklamy i marketingowcem o artystycznej out-of-box główce oraz przekornej duszy czyli 4w1 najlepszego:) 

Blog

Są już dobre blogi modowe, kulinarne, technologiczne i chwała im za to. Czas na lifestyle z domieszką reklamy.

A tak na poważnie mam na imię Renata. Jako pasjonatka oraz osoba związana od paru lat z branżą marketingową zapragnęłam mieć miejsce w sieci, w  którym nie tylko mogłabym dzielić się swoimi obserwacjami z życia otaczającej nas reklamy, ale również mieć forum wymiany myśli i doświadczeń bez cenzury. Tak, więc reklamożercy zapraszam Was do wspólnej debaty. Może to zabrzmi górnolotnie, ale dla mnie reklama i komunikacja marketingowa, to nie tylko sztuka, ale przede wszystkim otaczająca nas rzeczywistość. Chyba każdy zgodzi się ze mną, że reklama stanowi stały element naszego otoczenia. Często kształtuje nasz styl życia oraz zmienia świat, w którym funkcjonujemy.

Wykształcenie

Na początek skończyłam Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Warszawskim. Moją specjalizacją był Rozwój potencjału społecznego, czyli bardziej oryginalna nazwa dla HR. Mimo to swoją pracę dyplomową pisałam właśnie z marketingu, a dokładniej z reklamy i jej wpływu na styl życia na podstawie badań przeprowadzonych w Danii. Dlaczego w Danii? Jako stypendystka rządowego stypendium miałam przyjemność odbyć tam staż naukowy, a później ukończyć drugi kierunek Marketing, Globalizacja i Komunikacja. Ta tematyka kręciła mnie od początku i pokrywała się z moim hobby, czyli poznawaniem innych kultur poprzez podróżowanie. Dlatego m.in. podczas studiów zaliczyłam też rok studiów w Granadzie oraz zrealizowałam praktyki w USA, Danii, Anglii i Hiszpanii.  

Doświadczenie zawodowe

Po zagranicznych praktykach w czasie studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe pracując w różnych branżach i sektorach (publiczny i prywatny) poczynając od hotelarstwa, przez technologię, motoryzację, a skończywszy na konsultingu i IT. Miałam przyjemność pracować zarówno po stronie klienta, jak i dla agencji reklamowej. W wolnych chwilach realizuję się również jako freelancer. 

A co poza blogiem? 

Jestem pozytywnie zakręconą, równą babką, która kocha odkrywanie nowych lądów i poznawanie ludzi. Uwielbiam aktywny tryb życia i spontaniczne wyjścia ze znajomymi.

Chcesz mnie poznać lepiej? Możesz mnie spotkać na: 


Zachęcam do kontaktu:

 krytykareklamowa@gmail.com


Pierwsze wzmianki na mój temat:

Wywiad dla Wydawnictwa Białe Pióro
Wywiad dla Fundacji "Oscar"

oraz wielkie podziękowania dla twórczyni nagłówka bloga